VII Niedziela zwykła – 23 lutego 2014 r.

 

1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę z przeznaczeniem na prace remontowo-inwstycyjne. Dziękujemy również mieszkańcom ul. Nadbrzeżnej, którzy złożyli 850 zł na ten cel, oraz 880 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty. Bóg zapłać.

2. We czwartek o godz. 18.00 będzie nabożeństwo dla Grupy św. o. Pio. W pierwszą sobotę miesiąca (1 III) nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie o godz. 8.00, natomiast po wieczornej Mszy świętej będzie zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca.

3. Spotkania w grupach dla uczniów klas pierwszych gimnazjum odbędą się w tym tygodniu wg następującego porządku:

– w poniedziałek 24 lutego: o godz. 17.00 gr. 1 (p. Bojdo) i gr. 3 (ks. Jakuba), o godz. 18.00 gr. 2 (p. Bojdo) i gr. 4 (ks. Jakuba)

– we środę 26 lutego grupy ks. Wojciecha: o godz. 16.30 gr. 5  i o 17.30 gr. 6.

4. W ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania w środę 26 lutego zapraszamy o godz. 18.00 na wspólną Eucharystię uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum. Uczniowie klas trzecich przychodzą na to spotkanie wraz z rodzicami.

5. W najbliższą sobotę (1 III) rozpocznie się w naszej parafii katechizacja przedmałżeńska. Spotkania odbywać się będą w soboty i niedziele o godz. 18.00. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

6. Diecezjalne Biuro Pielgrzymkowe zaprasza do wspólnego odkrywania miejsc związanych z życiem Jezusa. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie 8 – 15.04, która obejmuje udział w uroczystościach Niedzieli Palmowej. Koszt pielgrzymki 640 € i 180 $.

Biuro zaprasza również do wspólnego dziękczynienia za kanonizację Jana Pawła II w czasie pielgrzymek do Włoch w maju, czerwcu i lipcu. Szczegóły na stronie internetowej Biura www.pielgrzymki.tarnow.pl

7. Zapisy dzieci do Przedszkola Publicznego w Wojniczu będą od 3-21 marca br.

8. Punkt Doradztwa Rolniczego informuje, że kolejne spotkania informacyjno szkoleniowe odbędą się w poniedziałek i środę o godz. 10.00 w Domu Grodzkim. Szczegóły na tablicach ogłoszeń.

9. W ostatnich dniach odszedł do wieczności śp. Antoni Uszewski z Dębiny Zakrzowskiej. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products