XVI Niedziela zwykła – 22 lipca 2018r.

 

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy; we wtorek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy, patronki diecezji tarnowskiej; we środę – święto św. Jakuba Apostoła, w tym dniu również wspomnienie św. Krzysztofa; we czwartek – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny; w przyszłą niedzielę – wspomnienie św. Marty. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  2. W sobotę po wieczornej Mszy Świętej będzie zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca.
  3. Informujemy, że w miesiącu sierpniu sakrament chrztu podczas Mszy świętej będzie udzielany w ostatnią niedzielę miesiąca czyli 26 sierpnia. Zmiana związana jest z tym, iż w drugą niedzielę sierpnia (12 VIII) będziemy obchodzić odpust parafialny ku czci św. Wawrzyńca.
  4. W sobotę – 28 lipca o godz. 15.30 będzie w Kolegiacie Msza święta w związku z obchodami 50-lecia OSP Więckowice. Również w tym dniu o godz. 8.00 będzie Msza święta o bł. Boże dla mieszkańców ul. Reymonta.
  5. Ofiary na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na prace remontowe w naszej parafii.
  6. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Andrzeja Adamka z Więckowic. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products