IV Niedziela Wielkanocna – 22 kwietnia 2018 r.

 

  1. Dziś przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej, którym rozpoczynamy tydzień modlitw w tej intencji. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę z przeznaczeniem na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na prace remontowe.
  2. Zapraszamy dzisiaj (niedziela) na godz. 15.00 na nabożeństwo wielkanocne „Droga Światła” przygotowane przez członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  3. W poniedziałek przypada uroczystość św. Wojciecha, bpa i męcz., głównego patrona Polski, we wtorek – wspomnienie św. Jerzego, męcz., natomiast we środę – wspomnienie św. Marka Ewangelisty. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  4. We czwartek o godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo dla Grupy O. Pio. Natomiast w sobotę po wieczornej Mszy świętej będzie zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca.
  5. W związku ze zbliżająca się uroczystością Pierwszej Komunii Świętej, od poniedziałku rozpoczną się próby liturgiczne według harmonogramu, który został dołączony do zeszytu dziecka. Obecność dzieci na próbie wraz z rodzicem – obowiązkowa.
  6. Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Zespole Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła w Wojniczu zaprasza dorosłych mieszkańców Miasta i Gminy Wojnicz na akcję poboru krwi. Akcja odbędzie się w dniu 25 kwietnia (środa) w godzinach od 8.00 – 13.00 w budynku szkoły przy ul. Jagiellońskiej 17.
  7. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Zdzisława Klicha z ul. Kąpielowej. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products