XII Niedziela Zwykła – 20 czerwca 2021 r.

 

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które odprawiane są codziennie o godz. 17.45.
  2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zak., natomiast we czwartek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  3. Msza święta dziękczynna za miniony rok szkolny z prośbą o błogosławieństwo Boże na czas wakacji dla uczniów Szkoły Podstawowej będzie we czwartek o godz. 9.00, zaś dla młodzieży ZSLiT w piątek o godz. 9.00. Niech dzieci i młodzież przystąpią do sakramentu pokuty. Możliwość spowiedzi w dni powszednie od godz. 17.00 do 18.00.
  4. We czwartek o godz. 18.00 będzie nabożeństwo dla grupy modlitewnej O. Pio, zaś w sobotę po wieczornej Mszy Świętej – zmiana tajemnic dla członków Róż Różańcowych.
  5. Informujemy, że począwszy od przyszłej niedzieli w czasie wakacji, nie będzie Mszy Świętej w niedziele o godz. 16.00.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 odbędzie się obrzęd poświęcenia organów w kościele św. Leonarda. Poświęcenia dokona ks. dr Grzegorz Piekarz – dyrektor Wydziału Muzyki Kościelnej Kurii Diecezjalnej w Tarnowie. Po obrzędzie poświęcenia będzie krótki koncert organowy. Zachęcamy do udziału.
  7. Ks. Bogdan Piotrowski dziękuje za ofiary z ubiegłej niedzieli. Na cele misyjne złożyliście 18650 zł i 30 €. Bóg zapłać. Ofiary na tacę z przyszłej niedzieli będą przeznaczone na prace remontowo-inwestycyjne.
  8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Stanisław Pyrek z ul. Podlesie i św. Krystyna Winkler z ul. Jagiellońskiej. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products