XXXI Niedziela Zwykła – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

2 XI 2014 r.

 

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na prace remontowo-inwestycyjne. Złożyliście 10 036 zł i 5 €. Dziękujemy również za ofiary składane przy okazji wypominków. Bóg zapłać! Przypominamy, że przez cały listopad w dni powszednie o godz. 17.30 odmawiany jest Różaniec za zmarłych wraz z wypominkami. Zachęcamy do udziału w tej modlitwie. Dziękujemy także za ofiary na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie zebrane w dniu 1 listopada na cmentarzu.

2. We wtorek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, a we czwartek przypada liturgiczne wspomnienie św. Leonarda, patrona naszego zabytkowego kościółka przy ul. Tarnowskiej. Zapraszamy na Mszę świętą o godz. 8.00.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek listopada. W czwartek po Mszy św. wieczornej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 20.30. W czasie adoracji będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej. Ponadto spowiedź będzie w piątek od godz. 16.00. W sobotę po wieczornej Mszy świętej będzie zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca.

Odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną w piątek i sobotę wg tradycyjnego porządku. Początek wizyty w piątek i sobotę o godz. 8.00.

4. We wtorek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy dzieci klas drugich wraz z rodzicami, w ramach comiesięcznego spotkania przygotowującego dzieci do Pierwszej Komunii Świętej.

5. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Wojnickiej zaprasza na wykład nt. Wojnicz i okolice w ogniu walk pierwszej wojny światowej – w setną rocznicę wybuchu wojny i walk nad Dunajcem. Wykład będzie 8 listopada o godz. 16.30 w Izbie Regionalnej.

6. Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism religijnych.

7. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności śp. Zofia Korzec z Zakrzowa. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products