XXVII Niedziela Zwykła – 2 października 2022

 

  1. Dzisiaj o godz. 17.00, z racji przypadającego 7 października wspomnienia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, będzie procesja różańcowa. Zachęcamy do udziału. Zachęcamy także do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane codziennie o godz. 17.30.

Ponadto w tym tygodniu w liturgii: we wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, we środę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W piątek Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.00 i 18.00. Spowiedź w piątek będzie od godz. 16.00 do 18.00. Możliwość spowiedzi również w dni powszednie od godz. 17.00 do 18.00. Zachęcamy, aby przychodzić do spowiedzi w ciągu tygodnia i nie zostawiać jej na piątek, gdyż ze względu na tworzące się kolejki trzeba będzie dłużej czekać.
  2. Spotkania grup w tym tygodniu:

– we wtorek: ministranci o godz. 17.00, a lektorzy po Mszy świętej wieczornej

– w sobotę: DSM o godz.9.00, natomiast aspiranci czyli kandydaci na ministrantów o godz.10.00.

  1. We środę po wieczornej Mszy świętej odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 9.30 będzie spotkanie dla rodziców dzieci z klas trzecich.
  3. Dziękujemy za ofiary z ubiegłej niedzieli na prace remontowe. Złożyliście 15 579zł, 60$ i 45€. Bóg zapłać.
  4. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Jest do naszej dyspozycji również przygotowana przez redakcję Gościa Niedzielnego publikacja poświęcona Bożemu Miłosierdziu i jego apostołce – św. Faustynie. Cena jednego egzemplarza – 12 zł.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products