IV Niedziela zwykła – Święto Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego 2014 r.

 

1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę z przeznaczeniem na prace remontowo-inwestycjne. Złożyliście 10 299 zł oraz 6 €. Dziękujemy również mieszkańcom Ispu, którzy złożyli 1000 zł na prace remontowe i 80 zł w ramach pierwszej raty na utrzymanie czystości w kościele. Bóg zapłać.

2. W tym tygodniu w liturgii:

– w poniedziałek – wspomnienie św. Błażeja, bpa i męcz. W tym dniu po Mszach świętych będzie błogosławieństwo gardła,

– we środę – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy,

– we czwartek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca lutego. Będziemy spowiadać we czwartek podczas adoracji Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się po wieczornej Mszy świętej i potrwa do godz. 20.30, oraz w piątek od godz. 16.00 do 18.00. W piątek Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.00 i 18.00.

4. Odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną wg następującego porządku: w piątek od godz. 8.00 – Więckowice, Wojnicz, Ratnawy, Rudka Dół, Rudka Góra; a w sobotę od godz. 8.00 – Isep, Łukanowice, Zakrzów, Dębina Łętowska, Dębina Zakrzowska, Podlesie.

5. Informujemy, że młodzież klas trzecich gimnazjum przystąpi do sakramentu bierzmowania 17 marca o godz. 18.00.

6. W przyszłą niedzielę w naszym kościele kazania o tematyce misyjnej będzie głosił ks. Rafał Leszczyński. Po Mszach świętych będzie zbiórka do puszek na cele misyjne prowadzone przez Księży Kombonianów.

7. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zachęcamy do udziału w Eucharystii w dniu imienin. Dzieciom, młodzieży i nauczycielom życzymy udanych ferii zimowych.

8. W każdy pierwszy czwartek miesiąca w godz. od 16.00-18.00 będą udzielane bezpłatne porady prawne. Prawnik, p. Kinga Węgiel będzie dyżurować w pomieszczeniu poradni rodzinnej w budynku katechetycznym.

9. Na terenie Wojnicza organizowane są bezpłatne szkolenia z języka angielskiego dla dorosłych. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.angielskiwmalopolsce.eu (oraz pod nr tel. 720-888-803).

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products