XI Niedziela Zwykła – 18 czerwca 2023 r.

 

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które są odprawiane codziennie o godz. 17.45.
  2. W tym tygodniu w liturgii: we środę – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zak., w sobotę – uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  3. Msza święta dziękczynna za miniony rok szkolny z prośbą o błogosławieństwo Boże na czas wakacji dla uczniów Szkoły Podstawowej będzie we czwartek o godz. 8.15, zaś dla młodzieży ZSLiT w piątek o godz. 8.00. Niech dzieci i młodzież przystąpią do sakramentu pokuty. Możliwość spowiedzi w dni powszednie od godz. 17.00 do 18.00.
  4. W sobotę po wieczornej Mszy Świętej będzie zmiana tajemnic dla członków Róż Różańcowych.
  5. Dziękujemy mieszkańcom ul. Kąpielowej, Ogrodowej i Ks. Popiełuszki, którzy złożyli 2250 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty oraz 510 zł na kwiaty na odpust parafialny. Dziękujemy również za indywidualne ofiary oraz wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na prace remontowo-inwestycyjne.
  6. Informujemy, że począwszy od przyszłej niedzieli w czasie wakacji, nie będzie Mszy Świętej w niedziele o godz. 16.00.
  7. Członków Liturgicznej Służby Ołtarza, Dziewczęcej Służby Maryjnej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, Scholii oraz wolontariuszy Akcji Kilo zapraszamy w najbliższą środę na godz. 15.00 na spotkanie w ogrodzie przy plebanii. W programie wspólne grillowanie oraz zabawy integracyjne.
  8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Marian Złotowski z ul. Braci Mirochnów i śp. Stanisław Szywała z Ispu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products