VII Niedziela zwykła – 19 lutego 2017 r.

 

  1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę z przeznaczeniem na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na prace remontowe w parafii. Dziękujemy również za ofiary. Mieszkańcy ul. Nadbrzeżnej złożyli 700 zł na prace remontowe, oraz 800 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty, ul. Długiej – 2475 zł, ul. Zawale – 300, ul. Krzywej – 520 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym ofiary.
  2. W poniedziałek zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjum na godz. 18.00 na wieczorną Mszę św. i spotkanie formacyjne przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Prosimy o obecność także przynajmniej jednego z rodziców kandydatów do bierzmowania. Dziękujemy rodzicom tej młodzieży za ofiarę w kwocie 1500 zł złożoną jako dar ołtarza.
  3. We czwartek o godz. 18.00 będzie nabożeństwo dla Grupy św. o. Pio. W sobotę po wieczornej Mszy świętej odbędzie się zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca.
  4. W ostatnich dniach odeszli do wieczności: śp. Franciszek Bochenek z Tarnowa, śp. Władysław Cygan z ul. Zacisze, śp. Władysława Sorota z Zakrzowa i śp. Adam Więcław z ul. Warszawskiej. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products