XVII Niedziela zwykła – 17 lipca 2022r.

 

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezb., w piątek – święto św. Marii Magdaleny; w sobotę – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia. W przyszłą niedzielę, w związku ze zbliżającym się liturgicznym wspomnieniem św. Krzysztofa – patrona kierowców, po każdej Mszy świętej będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów.
  2. Informujemy, że w miesiącu sierpniu sakrament chrztu podczas Mszy świętej będzie udzielany w pierwszą niedzielę miesiąca czyli 7 sierpnia. Zmiana związana jest z tym, iż w drugą niedzielę sierpnia (14 VIII) będziemy obchodzić odpust parafialny ku czci św. Wawrzyńca.
  3. W sobotę 23 lipca o godz. 19.00 w kościele w Dębnie odbędzie się spotkanie dla osób wybierających się na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę w grupie nr 5. Podczas spotkania będzie można uzyskać niezbędne informacje dotyczące tegorocznego pielgrzymowania. Będzie także możliwość zapisu.
  4. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Anna Krużel z Więckowic i śp. Kazimierz Michałek z Zakrzowa. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products