XI Niedziela Zwykła – 17 czerwca 2018 r.

 

  1. We czwartek przypada wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, a w przyszłą niedzielę – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  2. Zapraszamy dzieci i młodzież z LSO, DSM, KSM i zespołu muzycznego na spotkanie kończące rok formacyjny. Spotkanie odbędzie się we wtorek – 19 czerwca o godz. 16.00. W programie nabożeństwo czerwcowe, a po nim spotkanie przy grillu i wspólna zabawa.
  3. Msza święta na zakończenie roku szkolnego dla uczniów wszystkich szkół z naszej parafii będzie we czwartek o godz. 8.30 w Kolegiacie. Spowiedź dla dzieci i młodzieży przed zakończeniem roku szkolnego będzie we środę od godz. 16.00 do 18.00. Niechaj rodzice zatroszczą się o to, aby wszystkie dzieci i młodzież uczestniczyły w tej Eucharystii dziękując za kończący się rok i prosząc o błogosławieństwo Boże na czas wakacji.
  4. Dziękujemy za złożone ofiary. Mieszkańcy Dębiny Zakrzowskiej złożyli 1680 zł na prace remontowe oraz 670 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty, Podlesia – Łopoń odpowiednio – 700 zł i 390 zł, Więckowic – 4150 zł i 700 zł, ul. Krakowskiej i Wolickiej – 2260 zł i 600 zł, Dębiny Łętowskiej – 1720 zł i 360 zł, Zakrzowa – 2070 zł i 550 zł, ul. Kąpielowej, Ogrodowej i Ks. Popiełuszki – 1140 zł i 160 zł, ul. Loretańskiej i Zamoście – 1140 zł i 390 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym ofiary. Dziękujemy również za indywidualne ofiary i wpłaty na konto parafii. Ofiary na tacę z przyszłej niedzieli będą także przeznaczone na prace remontowe.
  5. W najbliższą niedzielę – 24 czerwca o godzinie 15.00 w Kolegiacie odbędzie się w koncert muzyki sakralnej, inaugurujący III Wojnicki Festiwal Muzyki Kameralnej. Wystąpią: Chór Musica Ex Anima oraz Orkiestra Symfoniczna z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie a także Soliści Cappella Marialis z Bazyliki Mariackiej w Krakowie. Dyryguje – p. Krzysztof Michałek. Szczegóły na plakatach. Serdecznie zapraszamy!
  6. Zebranie gruntowe wsi Dębina Zakrzowska odbędzie się 19 czerwca w Domu Ludowym o godz. 17.00.
  7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Do naszej dyspozycji jak w każdym tygodniu m.in. Gość Niedzielny i Niedziela. Jest również nowy numer Miłujcie się.
  8. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności śp. Zofia Winkler z Wojnicza. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products