VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie – 17 V 2015

 

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny i tym samym, czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

2. Dziękujemy mieszkańcom ul. Krzywej, którzy na prace remontowe złożyli 615 zł. Dziękujemy również za indywidualne wpłaty. Bóg zapłać.

3. W związku z tym, że rozpoczęły się prace remontowe przy kościółku św. Leonarda, od najbliższego poniedziałku wszystkie nabożeństwa będą odprawiane w kolegiacie. Kościółek św. Leonarda pozostanie zamknięty dla kultu aż do zakończenia prac remontowych.

4. Przedszkole Publiczne w Wojniczu zaprasza na Festyn Rodzinny, który będzie w niedzielę 24 maja od godz. 13.00.

5. Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie informuje o rekrutacji na studia na kolejny rok akademicki. Szczegóły są na plakacie w gablocie.

Do końca maja trwają zapisy do Państwowej Szkoły Muzycznej I-go stopnia w Domosławicach z filią w Milówce. Nauka w szkole jest bezpłatna, zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych.  Wnioski przyjmowane są  w szkole w Milówce i w Domosławicach.

6. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Anna Dul z Łukanowic. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.

 

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products