Poniedziałek Wielkanocny – 17 IV 2017

 

  1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Święto Bożego Miłosierdzia, do którego przygotowujemy się poprzez nowennę. Jest ona odprawiana o godz. 18.00 przed wieczorną Mszą świętą.

W niedzielę w kolegiacie o godz. 15.00 będzie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Również w przyszłą niedzielę członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży będą przy kościele rozprowadzać „Chlebki Miłosierdzia”. W nawiązaniu do Niedzieli Miłosierdzia akcja ta wpisuje się w przeżywany Rok św. Brata Alberta, który nauczał by być „dobrym jak chleb”. Dobrowolne ofiary składane przy okazji nabywania chlebków zostaną przeznaczone na wakacyjny wyjazd dla młodzieży należącej do KSM.

  1. W związku z przeżywaną Oktawą Wielkiej Nocy, w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  2. W dniach od 21-23 kwietnia odbędzie się Kurs Przedmałżeński, który przeprowadzą pracownicy Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin z Kurii Diecezjalnej w Tarnowie. Wszystkim osobom, które zapisały się przypominamy, że spotkania będą miały miejsce w remizie OSP w Więckowicach. Rozpoczęcie w piątek o godz. 17.00. Dziękujemy OSP Więckowice za wynajęcie lokalu.
  3. W przyszłą niedzielę będzie możliwość wspólnego wyjazdu autokarem do Łagiewnik. Wyjazd o godz. 7.00 z parkingu przy kościele, zapisy w zakrystii i kancelarii – do czwartku włącznie.

 

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products