XV Niedziela zwykła – 16 lipca 2023r.

 

  1. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezb., w sobotę – święto św. Marii Magdaleny; Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia. W przyszłą niedzielę, w związku ze zbliżającym się liturgicznym wspomnieniem św. Krzysztofa – patrona kierowców, po każdej Mszy świętej będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów.
  2. Informujemy, że w miesiącu sierpniu sakrament chrztu podczas Mszy świętej będzie udzielany w pierwszą niedzielę miesiąca czyli 6 sierpnia. Zmiana związana jest z tym, iż w drugą niedzielę sierpnia (13 VIII) będziemy obchodzić odpust parafialny ku czci św. Wawrzyńca.
  3. Dziękujemy mieszkańcom ul. Leśnej i Goszczyńskiego, którzy złożyli 1550 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty. Dziękujemy również za indywidualne ofiary i wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać.
  4. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Stefan Baran z ul. Folwarcznej, śp. Helena Bachara z Łukanowic i śp. Krystyna Wełna z ul. Rynek. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

 

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products