XV Niedziela zwykła – 16 VII 2017 r.

 

  1. W tym tygodniu w liturgii: – we wtorek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera, we czwartek – wspomnienie bł. Czesława, prezbitera, w sobotę – święto św. Marii Magdaleny. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  2. W związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, w przyszłą niedzielę, po każdej Mszy świętej będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.
  3. Województwo Małopolskie, Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała oraz Burmistrz Wojnicza zapraszają wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku do startu w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się 16 lipca (niedziela) o godzinie 12.00 w Wojniczu. Start przy boisku Orlik. Dla wszystkich uczestników przewidziano nagrody, liczne atrakcje i poczęstunek. Trasy przygotowano z myślą o jeździe rekreacyjnej; nie wymagają wcześniejszego sportowego przygotowania, najkrótsza z nich to zaledwie 12 kilometrów, bez przewyższeń. Udział w rajdzie jest bezpłatny.
  4. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products