XI Niedziela Zwykła – 16 czerwca 2024 r.

 

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które są odprawiane codziennie o godz. 17.45.
  2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zak. w piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zak. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  3. Msza święta dziękczynna za miniony rok szkolny z prośbą o błogosławieństwo Boże na czas wakacji dla uczniów Szkoły Podstawowej będzie we czwartek o godz. 8.15, zaś dla młodzieży ZSLiT w piątek o godz. 8.00. Niech dzieci i młodzież przystąpią do sakramentu pokuty. Możliwość spowiedzi w dni powszednie od godz. 17.00 do 18.00.
  4. Jednym z elementów przygotowania do sakramentu bierzmowania jest odpowiedni poziom wiedzy religijnej kandydata. W związku z tym we wtorek odbędzie się egzamin dla uczniów klas siódmych wg następującego porządku: kl. VIIa – o godz. 16.00, VIIb – o godz. 16.30, VIIc – o godz. 17.00. Uczniowie niech przybędą z rodzicami. W związku z egzaminem we wtorek nie będzie adoracji eucharystycznej.
  5. Wczoraj odbyła się Parafiada – Festyn Rodziny. Dziękujemy wszystkim za udział. Środki uzyskane podczas festynu będą przeznaczone na organizację w przyszłym roku wyjazdu młodzieży z naszej parafii na pielgrzymkę do Rzymu. Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i sponsorom za licznie złożone fanty, główne nagrody i ofiary pieniężne. Dziękujemy również wszystkim osobom oraz stowarzyszeniom i instytucjom, które zaangażowały się w organizację wydarzenia. Bóg zapłać. We środę o godz. 19.00 będzie spotkanie podsumowujące Parafiadę. Zapraszamy wszystkich organizatorów.
  6. Informujemy, że począwszy od przyszłej niedzieli w czasie wakacji, nie będzie Mszy Świętej w niedziele o godz. 16.00. Pozostałe nabożeństwa bez zmian.
  7. Członków Liturgicznej Służby Ołtarza, Dziewczęcej Służby Maryjnej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, oraz Scholi młodzieżowej i dziecięcej zapraszamy w najbliższy czwartek na godz. 16.00 na spotkanie w ogrodzie przy plebanii. W programie wspólne grillowanie oraz zabawy integracyjne.
  8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Zofia Baca z ul. Loretańskiej, śp. Leszek Niedzielski z ul. Długiej i śp. Agata Mazgaj z ul. Goszczyńskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products