II Niedziela Wielkanocna – 16 kwietnia 2023 r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

 

  1. Obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Jest to równocześnie Święto Caritas. Naszą wdzięcznością i modlitwą obejmujemy osoby, które angażują się w organizowanie i niesienie pomocy potrzebującym w naszej parafii. Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia w Kościele. O godz. 15.00 w Kolegiacie będzie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Dziś są zbierane ofiary do puszek na rzecz Caritas Diecezji Tarnowskiej.
  2. We wtorek na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszamy dzieci z klas trzecich w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. Podczas spotkania dzieci otrzymają książeczki do modlitwy.
  3. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Stanisława Bachara z Łukanowic i śp. Kazimierz Fiksak z Tarnowa. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products