6 Niedziela zwykła – 16 lutego 2014

 

1. Składamy podziękowanie za ofiary na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty: mieszkańcy ul. Długiej złożyli 2200 zł, mieszkańcy ul. Krzywej – 580 zł. Dziękujemy również za indywidualne ofiary. Bóg zapłać.

2. W sobotę przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła.

3. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców odbędzie się we wtorek o godz. 18.00.

4. Akcja Katolicka zaprasza na wykład nt. Obraz Miłosierdzia Bożego i jego tajemnica. Wykład wygłosi ks. dr Piotr Drewniak we środę o godz. 18.45 w budynku katechetycznym.

5. Zachęcamy, do odwiedzania strony internetowej naszej parafii. Przypominamy, że w zakładce „Msze pogrzebowe” można znaleźć informację o terminach odprawienia w naszej parafii Mszy świętych zamówionych przy okazji pogrzebu, oraz wykaz intencji, które są odprawiane poza parafią.

Ponadto na stronie od tygodnia działa tzw. „wirtualny spacer”, który daje możliwość obejrzenie naszej Kolegiaty: możemy podziwiać piękno bryły naszego kościoła jak i jego wnętrza.

6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Do naszej dyspozycji jest nowy numer „Miłujcie się”.

7. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności śp. Helena Kasperek z ul. Krakowskiej. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products