Uroczystość Wniebowzięcia NMP – 15 sierpnia 2023

 

  1. W dniu dzisiejszym Msze święte w naszym kościele o godz. 6.00, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00.
  2. Składamy podziękowanie wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystości odpustowej ku czci św. Wawrzyńca oraz w przygotowaniach do niej. Dziękujemy P. Jadwidze Gniozdorz, P. Mariuszowi Merchutowi i P. Cezaremu Chmielowi za wszelkie prace i przygotowania. Dziękujemy nadzwyczajnym szafarzom Komunii Świętej, strażakom, pocztom sztandarowym, chórowi parafialnemu, dzieciom z klas czwartych, dzieciom dzwoniącym i sypiącym kwiaty, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Dziewczęcej Służbie Maryjnej, wszystkim którzy nieśli feretrony i sztandary. Bóg zapłać.
  3. We czwartek (17 sierpnia) rozpocznie się Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Osoby pragnące udać się do Częstochowy autokarem w dniu 25 sierpnia, aby powitać pielgrzymów, mogą skorzystać z usług firmy przewozowej. Zapisy na wyjazd – do niedzieli włącznie w kancelarii lub zakrystii. Cena biletu 50 zł.
  4. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary do puszek z przeznaczeniem na pomoc poszkodowanym przez powódź mieszkańcom Słowenii. Bóg zapłać.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products