V Niedziela Wielkanocna – 15 V 2022 r.

 

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, które są odprawiane codziennie o godz. 17.30.
  2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli, prezb. i męcz., patrona Polski, we środę – wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego, prezb. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  3. W najbliższym czasie czekają nas ważne wydarzenia parafialne: w sobotę 28 maja diakon Maciej Sumara przyjmie święcenia kapłańskie w Bazylice katedralnej w Tarnowie, a następnego dnia w niedzielę 29 maja o godz. 11.00 odprawi Mszę świętą prymicyjną w rodzinnej parafii. Natomiast 5 czerwca podczas Mszy świętej o godz. 11.00 złoty jubileusz kapłaństwa będzie obchodził, pochodzący z naszej parafii, pracujący w Austrii ks. dr Roman Gawlik.
  4. Dziękujemy mieszkańcom ul. Jagiellońskiej, którzy złożyli 600 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty. Bóg zapłać.
  5. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby śp. Eugenii Sosin z Łukanowic i śp. Anny Michalik z Tarnowa. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products