XI Niedziela zwykła – 14 czerwca 2015 r.

 

1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – wspomn. bł. Jolanty, zakonnicy; we środę – wspomn. św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.

2. Dziękujemy za ofiary. Mieszkańcy Dębiny Łętowskiej złożyli 1600 zł i 200 koron norweskich na prace remontowe oraz 290 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty, mieszkańcy Rudki Dół – 390 zł i 80 zł, mieszkańcy ul. Jagiellońskiej, Plebańskiej i Rolniczej – 770 zł i 310 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym ofiary.

3. W przyszłą niedzielę Na Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się obrzęd przyjęcia aspirantów do grona ministrantów.

4. W ramach przygotowania do przyszłorocznych ŚDM w Krakowie – w najbliższą sobotę – 20 czerwca w Bochni odbędzie się kolejne Diecezjalne Spotkanie Młodych tzw. "Synaj". Z naszej parafii organizowany jest wyjazd na to wydarzenie. Zapisy u ks. Jakuba

5. We wtorek 16 czerwca o godz. 8.00 w Kolegiacie zostanie odprawiona Msza Święta dla dyrekcji, grona pedagogicznego, pracowników i uczniów Gimnazjum Publicznego w Wojniczu z okazji kolejnej rocznicy kanonizacji patronki szkoły – św. Kingi.

6. Organizatorzy koncertu charytatywnego dla Eweliny i Patryka zapraszają w niedzielę 21 czerwca o godz. 16.00 na Wojnicki Rynek. W razie niepogody koncert odbędzie się w kinie Wawel.

7. Teatr z Sufczyna zaprasza na spektakl „Jasne Światło”, który odbędzie się w piątek, 19 czerwca o godz. 18.00 w kinie Wawel.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products