VI Niedziela Wielkanocna – 14 V 2023 r.

 

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych codziennie o godz. 17.30. W piątek rozpocznie się nowenna do Ducha Świętego. Nowenna będzie odprawiana w łączności z nabożeństwem majowym.
  2. Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje.
  3. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – wspomnienie św. Zofii, wdowy i męcz., we wtorek – święto św. Andrzeja Boboli, prezb. i męcz., patrona Polski, we czwartek – wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego, prezb. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  4. We środę po wieczornej Mszy świętej będzie spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. W najbliższą sobotę – 20 maja w Pogórskiej Woli odbędzie się okręgowe spotkanie młodzieży. W programie wspólna majówka, grill oraz integracja. Z naszego dekanatu organizowany jest wspólny wyjazd. Zapisy u ks. Mariusza lub w zakrystii, koszt 20 zł. Wyjazd będzie w sobotę o 15.00 z parkingu przy kościele.
  6. Rada Rodziców oraz społeczność Przedszkola Publicznego w Wojniczu zapraszają na festyn rodzinny w przyszłą niedzielę – 21 maja w godzinach od 13.00 do 18.00.
  7. Tarnowska KANA zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 8-15 roku życia do aktywnego spędzenia wakacji na organizowanych w siedzibie KANY przy ul. Mościckiego 12 w Tarnowie, półkoloniach tematycznych: artystyczno-medialnej, sportowej i podróżniczej. Więcej szczegółów na stronie kana.pl i w godzinach pracy sekretariatu Centrum.
  8. Kino Wawel w Wojniczu zaprasza na projekcję filmu “Niebo nie może czekać. Historia Carlo Acutisa”. Seanse w piątki 19 oraz 26 maja o godz. 19.00.
  9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Maria Karpińska z ul. Zawale. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.

 

 

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products