V Niedziela Wielkanocna – 14 V 2017 r.

 

  1. Dziś zapraszamy na godz. 15.00 na nabożeństwo „Droga Światła” przygotowane przez członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i muzycznego zespołu parafialnego „Raban Jahwe”. Zachęcamy również do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które są odprawiane o godz. 17.30.
  2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Zofii, wdowy i męcz., we wtorek – święto św. Andrzeja Boboli, prezb. i męcz., patrona Polski, natomiast we czwartek – wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego, prezb.

Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia: wielu łask Bożych za wstawiennictwem świętych patronów.

  1. Dziękujemy mieszkańcom ul. Warszawskiej i Osiedla Zakrzów, którzy złożyli 1290 zł na prace remontowe i 548 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym ofiary. Dziękujemy także za indywidualne ofiary na te cele.
  2. Dzisiaj w kinie Wawel o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z P. Elżbietą Stepską-Kot pn. „Historia Sybiraczki – zachować od zapomnienia”. Organizatorzy zapraszają. Natomiast Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Wojnickiej zaprasza w sobotę – 20 maja do Izby Regionalnej na Wojnicką Noc Muzeów i wystawę ikon tarnowskiej grupy malarzy ikon oraz warsztaty malowania ikony Chrystusa. Szczegóły na plakatach i stronach internetowych.
  3. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Maria Baca z ul. Loretańskiej. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products