III Niedziela Wielkanocy – 14 kwietnia 2013 r.

 

1. Przeżywamy Tydzień Biblijny, który ma zwrócić naszą uwagę na rolę słowa Bożego w naszym życiu. Natomiast przyszła niedziela zwana jest Niedzielą Dobrego Pasterza. Rozpocznie ona Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.

Składka w tym dniu przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2. Dziękujemy za ofiary na prace remontowo-inwestycyjne za pierwszy kwartał. Mieszkańcy Łukanowic i Topoliny złożyli 4258 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym ofiary. Dziękujemy również za indywidualne wpłaty na ten cel. Przy tej okazji informujemy, że został wykonany projekt mebli do zakrystii i przystąpiono do jego realizacji. Meble mają być gotowe na koniec czerwca. Również w niedługim czasie konserwatorzy przystąpią do prac konserwatorskich w „Ogrojcu”.

3. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla dzieci z klas drugich i ich rodziców w następujących terminach: we wtorek i we czwartek o godz. 16.30.

4. W dniu 20 IV o godz. 18.00 na zamku w Dębnie odbędzie się koncert z okazji 20-lecia powstania Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Wojnickiej, ze wspomnieniem Jerzego Chumińskiego. Dla chętnych na wyjazd organizatorzy zapewniają autobus, który odjedzie z Rynku o godz. 17.15.

5. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności śp. Barbara Turlej z ul. Nowej i śp. Janina Jaworska z ul. Długiej. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products