XXXIII Niedziela Zwykła – 13 listopada 2022

 

  1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz Liturgicznej Służby Ołtarza.
  2. Ponadto w tym tygodniu w liturgii: we czwartek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zak.; w piątek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziew. i męcz., patronki Ruchu Czystych Serc. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  3. W listopadzie codziennie o godz. 17.30 Różaniec za zmarłych w połączeniu z wypominkami. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  4. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary do puszek, które przeznaczone są na rzecz organizacji „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. Bóg zapłać.
  5. Składamy podziękowanie wszystkim osobom, które angażowały się w prace Parafialnej Rady Duszpasterskiej w zakończonej kadencji. Bóg zapłać. W minioną środę odbyło się zebranie, na którym ukonstytuowała się nowa Rada Duszpasterska. Nowej Radzie życzymy potrzebnych łask oraz wytrwałości w pracy dla dobra całej naszej parafii.
  6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Julia Blacha ze Śmigna, śp. Stanisław Kozak z Zakrzowa, śp. Maria Kostecka z Dębiny Zakrzowskiej, śp. Stanisława Opioła z Więckowic. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products