XI Niedziela Zwykła – 13 czerwca 2021 r.

 

  1. Dzisiaj o godz. 20.00 będzie nabożeństwo fatimskie; pół godziny wcześniej – Eucharystia.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych – codziennie o godz. 17.45.
  3. W liturgii wspominamy: dzisiaj – św. Antoniego z Padwy, kapłana, w poniedziałek – bł. Michała Kozala, bpa i męcz., we czwartek – św. Alberta Chmielowskiego, zak. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  4. We wtorek przypada 9. rocznica objęcia Diecezji Tarnowskiej przez Bpa Andrzeja Jeża. Osobę i posługą naszego Biskupa polecajmy w modlitwach.
  5. We wtorek w kościele odbędzie się egzamin z wiedzy religijnej dla uczniów klas siódmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Porządek jest następujący:

Godz. 15.00 – klasa 7 A

Godz. 16.00 – klasa 7 B

Godz. 17.00 – klasa 7 C

Prosimy o obecność jednego z rodziców każdego kandydata. W związku z egzaminem we wtorek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu, a nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa będzie po Mszy świętej wieczornej.

  1. Członków Parafialnego Zespołu Synodalnego prosimy o przesłanie wniosków do Pani Sekretarz do końca tego tygodnia.
  2. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Mieczysław Michałek z Dębiny Łętowskiej, śp. Marek Krzos z Dębiny Łętowskiej, śp. Danuta Stefańska z Łoponia i śp. Kazimiera Gwizdała z Krakowa. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products