15 Niedziela Zwykła – 12 lipca 2015 r.

 

1. W tym tygodniu w liturgii:

– w poniedziałek – wspomnienie śś. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów drugorzędnych Diecezji,

– we środę – wspomnienie św. Bonawentury, bpa i dokt. Kościoła,

– we czwartek – wspomnienie NMP z Góry Karmel,

– w sobotę – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.

Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.

2. Dziękujemy mieszkańcom ul. Zawale, którzy złożyli 290 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty. Dziękujemy również za indywidualne ofiary z przeznaczeniem na prace remontowe przy kościele św. Leonarda. Bóg zapłać. Składka na tacę w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

3. W Sanktuarium MB w Tuchowie we czwartek 16 lipca br. o godz. 20.00 odbędzie się wieczór ewangelizacyjny w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Koncert zagra zespół Bethel, który wykonuje muzykę reggae, a po koncercie będzie Eucharystia. 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products