VI Niedziela Zwykła – 12 lutego 2023 r.

 

 

  1. We wtorek wspominamy w liturgii świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  2. Dziękujemy mieszkańcom Rudki Dół, którzy złożyli 990 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty oraz 470 zł na kwiaty do Bożego grobu. Dziękujemy również za indywidualne wpłaty. Bóg zapłać.
  3. Zgodnie z decyzją Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski dzisiaj we wszystkich parafiach są zbierane ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym przez trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii.
  4. We wtorek o godz. 18.00 będzie spotkanie dla dzieci z klas trzecich w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. Po feriach zostają też wznowione spotkania LSO, DSM i aspirantów. Terminy spotkań jak dotychczas. Zapraszamy.
  5. W auli Jana Pawła II przy katedrze w Tarnowie, w piątek 24 lutego o godz. 19.00, rozpocznie się kurs przedmałżeński, dedykowany dla par zamierzających zawrzeć sakrament małżeństwa. Zapisy i wszystkie sprawy organizacyjne zostaną przekazane na pierwszym spotkaniu.
  6. Okręgowe duszpasterstwo młodzieży zaprasza na kolejne spotkanie modlitewne połączone z balem karnawałowym. Odbędzie się ono w przyszłą sobotę 18 lutego w parafii w Tarnowie –Mościcach. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 16.00, a po niej dalsza część spotkania. Obowiązują stroje galowe. Z naszego dekanatu organizowany jest wspólny wyjazd. Zapisy przyjmowane będą w zakrystii lub u ks. Mariusza do środy włącznie. Koszt 20 zł. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 15.15.
  7. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Marii Damian z Tarnowa. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products