XXVIII Niedziela Zwykła – 10 października 2021 r.

 

  1. Obchodzimy XXI Dzień Papieski. Dzisiejsza ogólnopolska zbiórka do puszek będzie przeznaczona na Fundusz Stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane codzienni o godz. 17.30.
  3. W tym tygodniu w liturgii: we środę – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezb. W tym dniu o godz. 20.00 będzie ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, pół godziny wcześniej – Msza święta; w piątek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziew. i dokt. Kościoła, w sobotę – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. We czwartek przypada Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim nauczycielom, pracownikom oświaty i solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  4. Zbliża się miesiąc listopad, który poświęcony jest modlitwie i pamięci o naszych zmarłych. Jedną z form modlitwy wspólnotowej za zmarłych są wypominki. Są przygotowane kartki na wypominki zarówno listopadowe jak i roczne. Bardzo prosimy o czytelne wypisywanie imion i nazwisk, najlepiej drukowanymi literami. Przypominamy, że wypominki listopadowe są czytane przez cały listopad podczas Różańca, natomiast wypominki roczne – w niedziele całego roku o godz. 7.40 i o godz. 12.10.
  5. We środę na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30 zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VIII. Podczas tego nabożeństwa młodzież otrzyma poświęcone różańce.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products