XV Niedziela Zwykła – 10 lipca 2022

 

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy, we wtorek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, we środę wspomnienie św. Andrzeja Świerada
    i Benedykta, pustelników, patronów diecezji, w piątek – wspomnienie św. Bonawentury, bpa i dok. Kościoła, w sobotę – wspomnienie NMP z Góry Karmel. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  2. We środę odbędzie się nabożeństwo fatimskie, msza święta o godz. 19.30, po niej o godz. 20.00 procesja różańcowa. Zapraszamy do udziału.
  3. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  4. Informacje społeczne:
  • Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Wojnickiej zaprasza dnia 15 lipca o godz. 19.00 do Izbt Regionalnej w Rynku na otwarcie wystawy „Kernos spod Wojnicza” oraz wykład Pana mgr Andrzeja Szpunara na temat badań archeologicznych w Dębinie Zakrzowskiej.
  • W związku z prowadzonym remontem drogi powiatowej Więckowice – Grabno w dniach od 18 – 25 lipca Aleja Jesionowa w Więckowicach będzie zamknięta dla ruchu pojazdów.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products