X Niedziela Zwykła – 10 czerwca 2018 r.

 

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – wspomnienie św. Barnaby, Apostoła; we wtorek – wspomnienie bł. Romana Sitki, prezb. i Towarzyszy, męcz.; we środę – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezb. i dokt. Kościoła; we czwartek – wspomnienie bł. Michała Kozala, bpa i męcz. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia.
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które odprawiamy w dni powszednie po wieczornej Mszy świętej, zaś w niedziele o godz. 17.45.
  3. Dziękujemy za ofiary. Mieszkańcy ul. Warszawskiej i Os. Zakrzów złożyli 1140 zł na prace remontowe oraz 560 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty, ul. Jagiellońskiej, Plebańskiej i Rolniczej odpowiednio 650 zł i 250 zł, ul. Krzywej – 560 zł na prace remontowe, ul. Goszczyńskiego i Leśnej – 1020 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym ofiary. Dziękujemy także za dzisiejsze ofiary do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. W przyszłą niedzielę kazania w naszym kościele będzie głosił Ks. Prałat Bogdan Piotrowski, misjonarz w Kongo Brazzaville. Ofiary na tacę będą przeznaczone na cele misyjne realizowane przez naszego Ks. Rodaka.
  4. We środę – 13 czerwca o godz. 20.00 odbędzie się kolejne nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy.
  5. W piątek po wieczornej Mszy świętej odbędzie się kolejne spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Prosimy wszystkich członków o przybycie.
  6. W tym tygodniu odbędą się spotkania formacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania: w poniedziałek dla uczniów klas II Gimnazjum, w środę dla uczniów klas VII. Spotkanie rozpoczyna wieczorna Msza św. o godz. 18.00. Prosimy także o obecność jednego z rodziców.
  7. W sobotę w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach odbędzie się nocne czuwanie z ojcem Pio. Z naszej parafii organizowany jest wspólny wyjazd autokarem. Szczegóły i zapisy do środy u ks. Jarosława.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products