XIII Niedziela zwykła – 1 lipca 2017

 

 1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na prace remontowo-inwestycyjne. Złożyliście 9670 zł i 10 €.
 2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – święto NMP Tuchowskiej, we wtorek – święto św. Tomasza Apostoła, w piątek – wspomnienie bł. Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek lipca. We czwartek będzie comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się po Mszy świętej o godz. 8.00 i trwać będzie do godz. 22.00. Zachęcamy by znaleźć w tym dniu czas  na chwilę osobistej modlitwy wobec Chrystusa Eucharystycznego. We czwartek będziemy spowiadać od godz. 18.00 do 20.30 natomiast w piątek spowiedź będzie od godz. 16.00 do 18.00.
  W I sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi rozpocznie się o godz. 7.00. W związku z tym Msza święta o godz. 8.00 we czwartek i sobotę będzie w kolegiacie.
 4. Ks. Marcin odwiedzi chorych z posługą sakramentalną w piątek i w sobotę wg tradycyjnego porządku.
 5. Trwa Wielki odpust Tuchowski. W poniedziałek Akcja Katolicka organizuje pielgrzymkę autokarową do Tuchowa. Wyjazd 2 lipca
  o godz. 16.00 z parkingu przy Kolegiacie. Natomiast w sobotę, 7 lipca o godz. 3.30 z Kolegiaty wyruszy piesza pielgrzymka. Zachęcamy do udziału. W pielgrzymce weźmie udział ks. Mariusz. Chętni na powrót autokarem proszeni są o zapisanie się w zakrystii. Nie będzie możliwości zapisu na trasie pielgrzymki. Koszt przejazdu – 15 zł od osoby.
 6. Przypominamy, że w czasie wakacyjnym w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 6.30, natomiast w niedziele nie ma Mszy św.
  o godz. 16.00
 7. W ostatnim tygodniu odeszły do wieczności: śp. Elżbieta Kurek
  z Wojnicza oraz Kazimiera Banaś z Tarnowa. Polecajmy ich dusze miłosierdziu Bożemu.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products