Poniedziałek Wielkanocny – 1 kwietnia 2013 r.

 

1. Trwamy w radości wielkanocnej przeżywając oktawę Zmartwychwstania Pańskiego. We czwartek po wieczornej Mszy świętej będzie dwugodzinna adoracja eucharystyczna, w czasie której będzie można skorzystać z sakramentu pokuty.

W pierwszy piątek zachęcamy do uczestnictwa we Mszy świętej i przyjęcia Komunii świętej. Będzie też możliwość skorzystania w tym dniu ze spowiedzi świętej od godz. 16.00.

 

2. Odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną wg następującego porządku: w piątek od godz. 8.00 – Więckowice, Wojnicz, Ratnawy, Rudka Dół, Rudka Góra; a w sobotę od godz. 8.00 – Isep, Łukanowice, Zakrzów, Dębina Łętowska, Dębina Zakrzowska, Podlesie.

W sobotę po wieczornej Mszy Świętej będzie zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca.

3. W najbliższą niedzielę – Niedzielę Miłosierdzia Bożego odbędzie się specjalne nabożeństwo w Kolegiacie o godz. 15.00. Zapraszamy.

Przypominamy, że organizowana jest też pielgrzymka do Łagiewnik. Wyjazd w niedzielę o godz. 7.00, można zapisywać się u siostry w zakrystii.

4. We środę o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie modlitewne dla dzieci klas drugich i ich rodziców przygotowujące do uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy wszystkie dzieci o niezawodne przybycie.

5. Młodzież Gimnazjum w Wojniczu zaprasza na misterium Męki Pańskiej, które zostanie wystawione w piątek (5 IV) o godz. 19.00 w kinie Wawel. Natomiast 6 kwietnia o godz. 18.00 w kinie odbędzie się koncert charytatywny na rzecz małopolskiego hospicjum dla dzieci, które obejmuje swoją opieką domową również dzieci z terenu gminy. Zapraszają organizatorzy czyli Gimnazjum w Wojniczu i Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products